Bio

 

  • * Zawsze idzie własną drogą. Często się potyka, a gdy się podnosi – robi to z najszerszym uśmiechem jaki zna świat. Nie znosi biurokracji i osób dwulicowych. Kocha dźwięki, muzyka jest jej alter ego. Jest cierpliwa do czasu. Wiele lat temu nauczyła się decydować o tym co o niej mówią i myślą. W planach ma jeszcze ok 45 lat życia.
  • * W Polsce właścicielka prywatnej galerii sztuki, inicjatorka społeczno-artystycznej grupy Art Angels w Warszawie. Nie ma talentu plastycznego ale na swoim koncie ma autorską wystawę fotograficzną połączoną z wieczorami autorskimi odczytując teksty własnego autorstwa. Przez wiele lat – blogerka, podejmowała tematy z pogranicza filozofii, psychologii i kultury. Uwielbia wsłuchiwać się ludzi.
  • * Przez wiele lat związana z podwarszawskimi ośrodkami kultury. Animatorka kultury, inicjatorka i kuratorka wystaw. Na swoim koncie ma autorskie warsztaty dla dzieci i młodzieży, obozy artystyczno-językowe, organizację i prowadzenie imprez kulturalnych oraz własną firmę edukacyjno-kulturalną.
  • * Typowa Zosia-Samosia, lubi tworzyć projekty misyjne. Bardzo wysoko ceni sobie etyczne działania na rzecz zdrowego i spełnionego życia. Odbyła wiele szkoleń poświęconych terapii przez sztukę, tj.: taniec, teatr, literaturę. Była uczestnikiem Teatru Forum w Londynie, obecnie rozważa powrót do niego. Nieustannie zgłębia zagadnienia poświęcone kulturze, językowi, współistnieniu ludzi różnego pochodzenia.
  • * Od 2012 roku aktywistka na rzecz rodzin polonijnych zamieszkujących Bournemouth. Stworzyła grupę Poczytaj mi Mamo, Poczytaj mi Tato poświęconą najmłodszym dzieciom polskiego pochodzenia oraz jest pomysłodawczynią i współzałożycielką organizacji charytatywnej Dorset Centre 4 Us. Od kilku lat przedmiotem jej szczególnych zainteresowań jest wielojęzyczność w kontekście rozwoju emocjonalnego i tożsamości imigranta oraz jego potomstwa.

 

  • *Autorka, reżyserka i odtwórczyni głównej roli w etiudzie scenicznej pt. „Pan Kleks na Wyspach”.

     

  • Goni czas bo wciąż są rzeczy, które chce poznać; lekcje, które chce odbyć i miejsca, w których chce stanąć nagimi stopami.